Cracovia Oldschool logo

Cracovia Oldschool

 Pierwszy Zlot Kolekcjonerów Pamiątek Cracovii Za Nami

Pierwszy Zlot Kolekcjonerów Pamiątek Cracovii Za Nami

Dodane: 1 rok temu Edycja: 1 rok temu
Autor: Pan Duże Pe

W niedzielę 11 czerwca na stadionie odbył się Pierwszy Zlot Kolekcjonerów Pamiątek Cracovii zorganizowany przez Klub... My jako Stowarzyszenie CRACOVIA OLDSCHOOL również braliśmy udział w tym wydarzeniu. Na Nasze zaproszenie przybył Aleksander "Makino" Kobyliński oraz Kamil Pestka, ten pierwszy zagrał i zaśpiewał wraz z kibicami pierwszy hymn Pasów

https://fb.watch/l6BqRMxWns/

A drugi rozdawał autografy robił pamiątkowe zdjęcia. Kamil od naszego Stowarzyszenia otrzymał również obraz z podpisami... Kibiców, które były zbierane przy okazji meczu z Miedzią, oraz nasz Oldschoolowy szalik.

Kamil Pestka

Kamil PESTKA i CRACOVIA OLDSCHOOL

Z naszej strony można było zobaczyć pamiątki po Józefie Kałuży min. maszyna do pisania i wiele innych ciekawych dokumentów i fotografii.

Poniżej mała fotorelacja z tego zlotu.

Dziękujemy bardzo organizatorom oraz wszystkim odwiedzających i DO ZOBACZENIA ZA ROK.

Pan Duże Pe